×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

herman.com.ua

herman.com.ua

Рейтинг:
 7.00/10
(10 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (10 отзывов)

Описание

Отзывы

,
Замовляла сайт для салону краси. Завданння було створити стильний та сучасний сайт, щоб наші клієнти легко могли записуватись на різні процедури, каталог послуг з цінами, та опис кожної послугу окремо. Також каталог з продукцією яку ми продаємо онлайн. Хлопці все виконали на відмінно. Всі побжання були враховані та втілені в сайті. Легко записатись на будь-яку процедуру та зробити замовлення гель-лаків чи іншої косметики, яка є в продажі, я залишилась задоволена повністю!!!
,
Заказал у ребят интернет-магазин по продажи бу техники с европы. После обсуждения проекта с менеджером Виталием сайт сделали всего за 6 дней. Научили управлять сайтом и наличием товаров. Большое спасибо, сайт работает отлично и уже начал окупать вложения
,
Створили гарний сайт за низькою ціною. ПРиємний підхід до клієнтів, менеджер багато чого порадив для мене і підказав як зробити краще в тому чи іншому випадку. Допомогли розібрати у керуванні сайтом та його рекламі в інстаграм))
,
Прийшло в телеграм повідомлення з ропозицією безкоштовно створити дизайн сайту я погодилась дизайн створили всього за 2 дні, спитали чи все влаштовує і внесли декілька змін. Потім ми домовились про ціну і терміни створення. Сайт створили швидко та гарно, дуже задоволена. Неочікувала такого результату ДЯКУЮ!
,
Написали на пошту, що на час карантину створюють дизайн сайту для вашого бізнесу безкоштовно, після чого якщо сподобається дизайн то домовляємось про ціну сайту і перходимо до роботи. Я погодився на цю пропозицію заради цікавості, протягом дня скинули дизайн сайту. Дизайн мені сподобався і я погодився з ними працювати. Зробили сайт за 3 дні. Дуже задоволений, що є така акція. Буду рекомендувати усім))
,
Сайт сделали хорошо. ЛЕгко пользоваться сайтом и добавлять самому товары и банеры.
,
Знайшов студію у інстаграм довго слідкував за їхніми роботами і вирішив собі також замовити у них сайт. Я буб приємно здивований від роботи з ними. Сайт мені зробили всього за 4 дні. Загалом я отрима те що і просив, ще раз дякую!
,
Хочу поділитися досвідом роботи з веб-студією. Осінню замовляла у них сайт для свого салону краси. Сайт зробили за 4 дня за домовленою ціною. Дуже приємно вразила швидкість роботи та ціна. Сайтом я дуже задоволена, виконали всі мої забаганки.
,
Заказывал сайт для портфолио фотографа. Выполнили вовремя и дешево. Получился очень качественный и красивый сайт. Большим плюсом является то, что я сам моему при необходимости менять сайт. Менеджер Виталий быстро отвечает в телеграмм и помогает мне с решением моих вопросов.
,
Заказывал сайт у веб-студии Herman. Остался очень оволен результатом. Сделали сайт бысто и качественно. Все пожелания были исполнены так же помогли настроить рекламу и получить первых клиентов на сайт !

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины