Офтальмология

logo_svitlo
Комплекс лікувальних програм застосовується для тренування і розслаблення м’язів ока при міопії, астенопії, спазмі акомодації. Відновлює бінокулярний зір і правильне положення очей при косоокості, стимулює відновлення гостроти зору. При амбліопії для посилення ефекту разом з лікувальними програмами застосовуються спеціальні стерео-окуляри.
50,00 грн
logo_svitlo
В умовах нашого центру Ви можете пройти обстеження на надсучасному оптичному томографі 2017 року виробництва SOCT COPERNICUS HR, що має широкі можливості: 3D-сканування сітківки, зорового нерва з можливістю пошарової візуалізації та відображенням тракцій, проліферативних мембран скловидного тіла та сітківки. Високе розрішення зображення HD-якості для кращої деталізації змін. Можливість комп’ютерної ангіографії, візуалізації поверхневих хоріоідальних судин для виявлення ранніх дефектів без проведення інвазивного обстеження флюоресцентної ангіографії, візуалізація хоріоідального шару. Дана функція буде необхідною для пацієнтів з цукровим діабетом, віковою макулярною дегенерацією сітківки та іншими захворюваннями, що пов’язані з ураженням судин. Безпека та швидкість виконання обстеження, неінвазивність та безконтактність методу. Все це дозволяє Вам довіритись та провести комфортне детальне високоякісне дообстеження. Можливість визначення товщини рогівки, топографії, пахіметрії та LASIK-flap. Програмне забезпечення дозволяє оцінити прогресію захворювання при повторних обстеженнях та порівняти зміни у одному та другому оці.
500,00 грн
logo_svitlo
У випадку, якщо Вам необхідний лише підбір окулярів, але Ви хочете, щоб це зробив кваліфікований спеціаліст, і у Вас немає необхідності у комплексному огляді, Ви можете попросити про окрему послугу підбору окулярів чи лінз. Ця послуга включає в себе перевірку гостроти зору, корекції зору вдалечінь та зблизька(при необхідності), автокераторефрактометрію (визначення сили заломлення ока) та підбір лінз чи окулярів. За умови придбання окулярів/лінз у нашій оптиці послуга є безкоштовною.
100,00 грн
logo_svitlo
У центрі діагностики та відновлення зору «Світло» м.Львів Вам нададуть високоякісну спеціалізовану допомогу з урахуванням сучасних міжнародних підходів до діагностики та лікування офтальмологічних (очних) захворювань. У центрі діагностики та відновлення зору «Світло» м.Львів може бути здійсненна консультація та базовий огляд офтальмолога (окуліста), підбір окулярів, авторефрактометрія, оптична когерентна томографія та багато іншого. Також працює дитячий кабінет, де здійснюється діагностика і лікування очних хворіб у дітей, проводяться вправи для покращення зору. Для запису на прийом звертайтесь за номером телефону: +380680665566 або записуйтесь через наш сайт http://svitlomed.com.ua/.
300,00 грн
Определение остроты зрения на расстоянии 5 метров с помощью таблицы Сивцева- Головлёва
110,00 грн
Описание услуги: 1) Местная анестезия; 2) С использованием щелевой лампы и гониолинзы производится осмотр угла передней камеры глаза при глаукоме; 3) Используется искусственная слеза.
110,00 грн

Офтальмология

Более восьмидесяти процентов информации об окружающем нас мире мы получаем благодаря зрению. И только когда человек теряет зрение, он начинает осознавать его истинную ценность. Во избежание появления нежелательных заболеваний связанных со зрением рекомендуется своевременно проходить консультации и диагностику врача. Современные офтальмологические клиники оснащены новейшим оборудованием, используя которое можно обнаружить тревожные симптомы на начальных этапах и сделать все возможное, чтобы болезнь не прогрессировала. При выборе офтальмологической клиники можно ориентироваться на рекомендации друзей и знакомых, которым приходилось ранее обращаться за медицинской помощью для восстановления зрения, так же можно ознакомиться с отзывами в сети Интернет о разных клиниках, узнать о квалификации и опыте работы медиков. Но если Вы действительно цените и хотите сэкономить свое время — удивительный каталог услуг Wohoo:) поможет Вам в этом.

В каталоге собраны лучшие офтальмологические клиники страны предоставляющие услуги квалифицированных специалистов. Здесь Вы сможете найти: офтальмология в Киеве, офтальмологический цент, офтальмологическая клиника в Харькове, Днепропетровске. Благодаря умным фильтрам удивительного каталога услуг Wohoo:) есть возможность установить все необходимые для поиска параметры: указать приемлемый для Вас ценовой диапазон на услуги офтальмолога, указать город, в котором Вы планируете посетить доктора, узнать контактные данные офтальмологической клиники и связаться с администрацией для уточнения интересующих Вас деталей.

В удивительном каталоге услуг Wohoo:) указаны только актуальные цены и предложения, все объявления перед публикацией проходят модерацию и только после этого попадают на сайт. Больше нет необходимости просматривать множество сайтов, сравнивать цены и отзывы — вся самая важная и нужная для выбора информация собрана в одном удивительном каталоге услуг Wohoo:). Wohoo:) - больше, чем просто каталог!

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный каталог услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Каталог услуг всей Украины

Принимаем к оплате

cash1_bl mastercard_128_bl visa_128_bl

Контакты

+38 (044) 229 6-7-8-9

sales@wohoo.ua

На связи: пн-пт, 9-18