×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Taina.com.ua

Рейтинг:
 7.00/10
(1 голос)
Стоимость услуг:
Бесплатно
О компании:
Год: 2009
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (1 отзыв)

Описание

ЧОМУ Ж ВИ ПОВИННІ ОБРАТИ САМЕ НАШУ ВЕБ-СТУДІЮ?

 • Розробка інтернет магазину, створення сайту і веб порталу з будь-яким бюджетом;
 • Реєстрація та обслуговування доменних імен від офіційного реєстратора;
 • Контекстно медійна реклама, SMM;
 • Просування сайту, аудит юзабіліті;
 • Технічна підтримка веб сайтів;
 • Збільшення продажів, розробка маркетингової стратегії, аналіз цільової аудиторії;
 • Чек листи та відео інструкції;

Мої переваги по розробці WEB сайту

Широкий функціонал

Створення сайту

Створення сайту — це один з найцікавіших процесів у сучасному світі. Думаєте «створити сайт» — це дуже просто, проте щоб зробити якісну робочу систему процес вимагає трошки більше часу.

Без предоплати

Розкрутка сайту

Розкрутка сайту починається з попереднього аналізу сайтів Ваших потенційних конкурентів, аналізу запитів по яких вони доступні в пошуку і бюджети (?), витрачені на розкрутку цих запитів.

Я — Олег Ковтало, інтернет маркетолог, проводжу курси SEO онлайн. Я можу розробити сайти будь-якого типу та тематики. Звісно, є люди, які можуть самі собі створити сайт, але для цього потрібно мати великий багаж знань та навичок, а на це потрібно дуже багато часу. Для професіонала всі завдання — це справа часу.

Зазвичай до мене звертаються люди з одним проханням — «Мені потрібен сайт». Але насамперед Ви маєте вирішити, який саме сайт Ви бажаєте та яку мету переслідуєте. Бо створити сайт — це не просто розробити місце, де Ви будете щось продавати чи пропонувати свої послуги, це ще й робота з його оформлення та наповнення. Цим займаються мої друзі, теж фрілансери і я впевнений, що мої клієнти отримують найвищий результат для себе та свого бізнесу.

Багато людей замовляють розробку сайтів у чисельних веб студій Львова і на цьому зупиняються. Але такий сайт не буде прибутковим! Потрібно зацікавити людей бажано корисною інформацією, оптимізувати його, щоб користувачам та пошуковим системам він сподобався та був зручний, а також просувати, щоб якомога більше ваших потенційних клієнтів завітало на Ваш сайт. Розкрутка сайту це дуже чутливий процес, тому треба щоб цим займався спеціаліст. І я можу гарантувати Вам вагомий результат.

Про ці моменти знають небагато людей, тож багато веб студій користуються цим незнанням та обманюють своїх клієнтів, видаючи за захмарні ціни досить примітивний проект від стажерів. Нерідко такі робітники набирають собі багато клієнтів та потім зривають строки та видають однотипний низькоякісний продукт.

Cаме такі випадки були у моїх перших клієнтів, тож я вирішив створити свій сайт, де Ви можете отримати якісний продукт по фріланс — цінам.

Отзывы

,
Дякую за якісне і вчасне виконання мого замовлення. Ви профісіонали.

Рекомендую всім.))

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

 • Уникальный рейтинг услуг
 • Простой в использовании сервис
 • Помощник при поиске исполнителя
 • Более тысячи фильтров поиска
 • Рейтинг услуг всей Украины