×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

X-City

Рейтинг:
 0.00/10
(0 голосов)
Стоимость услуг:
от 70 грн
О компании:
Город: Хмельницкий
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (0 отзывов)

Описание

Мережа X-City є міською цифровою мережею, що побудована на власних волоконно-оптичних інформаційних магістралях, яка може передавати будь-яку інформацію і пропонує широкий спектр рішень у області мережевих технологій:

Підключення до мережі X-City
Комп’ютерна мережа
X-City це велика мережа, у якій можна розважатися, знайомитися, спілкуватися, знаходити друзів, грати, навчатися - жити своїм життям.
Підключаючись до комп’ютерної мережі, Ви отримуєте зв’язок із тисячами комп’ютерів.

Надання доступу до мережі Інтернет
Створення локальних мереж та об'єднання віддалених офісів
Підключення до мережі X-City по радіоканалу


Підключаючись до нас, Ви отримуєте гарантовано швидке підключення, стабільний зв'язок та зручність оплати послуг. Основною діяльністю копанії X-City є надання послуг доступу до міської комп’ютерної мережі та мережі Інтернет для фізичних та юридичних осіб як за допомогою волоконно-оптичної Ethernet мережі, так і за допомогою інших технічних засобів. Завдяки найновішим технологіям до мережі X-City підключені цілі масиви житлових будинків. Компанія X-City пропонує клієнтам гнучкі тарифи із різними видами доступу, при побудові мережі використовується обладнання відомих фірм, постійно проводиться модернізація ліній зв'язку, що дозволяє створити потужне телекомунікаційне середовище і надавати абонентам якість і високу швидкість з'єднання.

Можливості компанії дозволяють об'єднувати віддалені офіси один з одним за допомогою передачі данних через особисту мережу радіоканалів, оптоволоконну мережу та іншими засобами.

Компанія X-City постійно розвивається і розширює зону своєї присутності, клієнтами компанії є як фізичні особи, так і державні і комерційні організації. У нас великі плани на майбутнє і ми постараємося зробити все, щоб забезпечити нашим клієнтам достойний сервіс і надати якомога більше якісних послуг.

Отзывы

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины