×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Медицинский центр «Панацея»

Рейтинг:
 0.00/10
(0 голосов)
Стоимость услуг:
от 200 грн
О компании:
Город: Киев
Год: 2017
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (0 отзывов)

Описание

ПАНАЦЕЯ – це слово яке використовується досить часто, як міфологічний засіб від всіх  хвороб. Це слово походить від грецького слова «pan», що означає “Все”, і «akeia», що означає “Лікувати”, тобто буквально слово «Панацея» означає – «Все виліковується».

У всі часи люди мріяли знайти засіб, який дозволив би виліковувати всі хвороби. В нашому випадку історія клініки почалась з бажання декількох лікарів працювати і конкурувати з еталонами світової стоматології.

Наша місія – дарувати посмішку пацієнтам. Ми прагнемо стати тими «універсальними ліками» які можуть вирішити всі ваші проблеми пов’язані зі стоматологією. Тому ми об’єднали кращих профільних спеціалістів в регіоні, які допоможуть саме вам.

Місцезнаходження нашої клініки знакове. Саме на цьому місці, ще в 1960 році була одна з перших стоматологічних установ в регіоні. Після підбору місця, почалася реконструкція приміщення і придбання кращого стоматологічного обладнання, в тому числі від якого, залежить якість стоматологічної допомоги.

Відкриття медичного центру відбулося в 2017 році. Клініка використовує найсучасніше професійне обладнання провідних виробників Німеччини та Італії.

Отзывы

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины