×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Владимир Николаевич Караваев

Рейтинг:
 0.00/10
(0 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Город: Донецк
Год: 2017
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (0 отзывов)

Описание

Владимир Николаевич Караваев врач-психиатр, психотерапевт, медицинский психолог, специалист центра психосоматической медицины и психотерапии.

1999 р. - закінчив медичний факультет Донецького державного медичного універститету ім. М.Горького

1999-2000 рр.- інтернатура за фахом "Психіатрія", участь протягом 6 місяців в проведенні групової психотерапії, супервізія в Осадчої Людмили Іванівни, асистента кафедри психотерапії Донецького державного медичного універститету ім. М.Горького.

2002 р. - курси з психотерапії та медичної психології на кафедрі психотерапії Донецького державного медичного універститету ім. М. Горького.


2002-2006 рр. - щорічні стажування в Київському спеціалізованому центрі психосоматичної медицини і психотерапії, з проходженням особистої терапії та супервізій у Бєлова Олега Борисовича, к.м.н., лікаря-психіатра/психотерапевта, асистента кафедри психіатрії та психотерапії Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика


2008 р. - курси спеціалізації з психотерапії на кафедрі психіатрії, психотерапії, медичної психології та наркології ФІПО Донецького національного медичного універститету ім. М. Горького.


2009-2010 рр. - професійна перепідготовка з когнітивно-поведінкової психотерапії в Інституті психотерапії та клінічної психології РФ (м.Москва).


2011-2014 рр. - участь у 3-х річному навчальному проекті Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (у співпраці з Оксфордським центром когнітивної терапії).


2013-2014 рр. - участь в навчальному програмі Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії "Схема-терапія: стандартний і поглиблений рівні", Ремко ван дер Війнгарт та Гуідо Сійберс (Голландія), акредитованих викладачі методу схема-терапії Міжнародної асоціації схема-терапії (ISST) .


2014 - 2015 рр. - участь у навчальній прогаммі Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії з підготовки супервізорів/тренерів методу когнітивно-поведінкової терапії.

Отзывы

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины