×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Ломбард «УМКВ і Компанія»

Ломбард «УМКВ і Компанія»

Рейтинг:
 6.60/10
(5 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2003
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (5 отзывов)

Описание

У 1992-1995 роках був створений і почав розвиватися перший приватний ломбард, який, до слова, і зараз існує, займаючи одне з провідних місць на ринку. Серед тих, хто придумував і відпрацьовував перші технології, були управлінці та працівники нашого підприємства, ломбарду «УМКВ».
У нинішній юридичній формі наш колектив працює з 2003 року, назва «УМКВ» - Українська міжрегіональна каса взаємодопомоги » - ми отримали в 2007 році, разом з улюбленим нашим клієнтам логотипом - рятувальним кругом з буквами УМКВ.
Нині «Ломбард “УМКВ і Компанія» - високотехнологічне підприємство, що кредитує величезну кількість громадян України в усіх її куточках - від Сокаля та Червонограда на Заході до Слов’янська і Краматорська на Сході, від Глухова і Шостки на Півночі до Одеси і Бердянська на Півдні.

Отзывы

,
Как вариант перехватить денег в случае необходимости — хорошо! Самое главное в случае, когда нет возможности вернуть деньги, можно не бояться , что КОЛЛЕКТОРЫ выбьют ногами двери в квартиру
,
Впервые воспользовался услугами вашего ломбарда в начале года, до этого брал деньги у других. Однозначно вы — лучшие!
,
Ломбарды ломбардам рознь. У вас брать денюжку мне удобно. И главное все быстро! Работникам ломбарда на ул. Бориспольской, привет))
,
хочу виразити свою подяку, пару раз мене сильно виручив ваш ломбард на вул. Волгоградській, поряд та подобається відношення працівників, Спасибі!
,
вже довгий період користуюсь вашими кредитами, дуже радує ваша програма лояльності та ваші акції, а знижки в ваших магазинах — приємний бонус

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины