×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Ломбард Європейський

Ломбард Європейський

Рейтинг:
 5.00/10
(3 голоса)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2009
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (3 отзыва)

Описание

ПТ Ломбард “Європейський”- це небанківська фінансова установа, винятковим видом діяльності якої є надання фінансових кредитів під заставу майна, так звані “позики під заставу”. Перше наше ломбардне відділення було відкрите у 2009 році, а на сьогоднішній день успішно працюють 14 відокремлених підрозділів, які розташовані на території Волинської та Рівненської областей.

Основними перевагами нашого ломбарду, на відміну від інших, є швидкість та простота отримання готівки, а також, прозорість нарахування та повернення відсотків. Адже для отримання кредиту вам просто необхідно підійти у зручний для вас час до найближчого відділення ломбарду, надати касиру-експерту паспорт та ідентифікаційний код, і за декілька хвилин, після експертної оцінки заставного майна та оформлення договору фінансового кредиту, ви зможете отримати кошти.

Переваги нашого ломбарду, які були відзначені клієнтами:

- уважне ставлення та індивідуальний підхід до клієнта: кожен, хто звернувся, маючи при собі належне заставне майно, має можливість отримати кредит. Ми не досліджуємо Ваш фінансовий стан при прийнятті рішення про видачу кредиту, а враховуючи побажання клієнта, пропонуємо найбільш оптимальний строк для його повернення.

- безкоштовна експертна оцінка і зберігання Вашого предмету застави: у нас відсутні приховані платежі за додаткові послуги, не пов’язані з оформленням кредитного договору.

- програма лояльності для постійних клієнтів: залежно від кредитної історії наших постійних клієнтів, касир-експерт має можливість обирати той чи інший тариф, який використовується при оцінці заставного майна. Відповідно, Ви вчасно сплачуєте кредит, а ми наступного разу за одне й те саме заставне майно пропонуєте Вам більшу суму кредиту.

- соціальна програма, яка передбачає пільгові умови отримання позики: для таких категорій, як студенти, пенсіонери, військовослужбовці, учасники АТО, при наявності відповідного документу, що підтверджує їх статус, ми пропонуємо нижчу відсоткову ставку.

- безпека та впевненість: ПТ «Ломбард «Європейський» – фінансова установа, яка діє з чітким дотриманням норм чинного законодавств. Всі наші відділення внесені до Державного реєстру фінансових установ, облікова та реєструюча система фінансових операцій забезпечує автоматичне та безпомилкове нарахування та списання відсотків, а суворий державний контроль та нагляд є запорукою дотримання законності у реалізації нашими клієнтами своїх прав та обов’язків.

- можливість дострокового та часткового погашення позики: комісія за дострокове повернення кредитних коштів – відсутня. А при відсутності можливості повернути суму позики у встановлений договором строк, ви можете сплатити лише суму нарахованих відсотків і, відповідно, продовжити термін дії договору фінансового кредиту.

- гарантії збереження предмету закладу: ми потурбувалися, щоб ваше заставне майно було максимально захищеним, обладнавши наші приміщення сучасними технічними засобами охорони.

- швидке та якісне обслуговування: всі наші працівники проходять спеціальне навчання по оцінці предметів закладу та роботі із програмним забезпеченням, постійно підвищують свою кваліфікацію, шляхом участі у спеціальних тренінгах і семінарах, складаючи атестаційні екзамени на відповідність займаній посаді.

Відчуйте і Ви переваги нашого ломбарду, завітавши до найближчого відділення.

Ми чекаємо на Вас!

Отзывы

,
Продали мое имущество, не предупредив. Не понимаю, и ругался и просил, все без толку. Больше с ними я связываться не буду.
,
Иногда приходиться обращаться. Такой ломбард, как и многие другие. Пользуюсь, потому что рядом с домом.
,
Беруть заставу, ще й не завжди нагадують про сплату %. Ніби хотять привласнити майно.

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины