×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Boss Auto Ukraine

Boss Auto Ukraine

Рейтинг:
 6.60/10
(559 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (559 отзывов)

Описание

Отзывы

,
Компания обманывает, то что вам озвучивают по доставке умножайте на 3 . сроки доставки сразу пишут в договоре полгода-этого срока правда и придерживаются, если обещают 2-3 мес. , то не расчитывайте, получите через полгода. Персонал некомпетентный, от слова совсем, т.е. ничего не соображает, вернее соображает, как вас лучше поиметь. за время аукцион-получения авто, в моем случае поменялось/уволилось 5 менеджеров, с которыми я работал. Мне "повезло" и мое авто плохо закрепили в контейнере, пришло помятое-крыша и капот, по поводу страховки и компенсации , компания мурыжила меня два месяца и естественно никакой страховки я от них не получил( они я думаю получили). Кто хочет рискнуть и обратиться в босавто , думает меня пронесёт, то поверьте - не пронесет и вляпаетесь по полной.
,
Таких аферів я давно не бачив, почались наші відносини дуже позитивно, а закінчення як завжди коли справу маєш з такими людиноподібними, особливо коли поспілкувався з Денисом який представився головнив в Бос авто я для себе зрозумів що вляпався(мав ознаки наркотичного спяніння, озирався кожну хвилину) так і сталося, по закінченню можу сказати що авто вийшло на 4800 тисяч доларів дорожче чим було оголошено до початку співпраці. Так як я знаходжусь на передовій 5 місяць то фізично немає часу вияснювати відносини, однак все ще попереду. В країні війна, а хлопці у вишиванках несоромляться так дешево кидати. Висновки мають запамятатися усім сторонам.
,
Моя історія почалась з менеджера з Франківська (їх є купа на olx та autoria під виглядом звичайних продавців) і закінчилась ремонтом у Львові у Defektovka.
1) Строки: зі слів менеджера це 2-2.5 місяці (доставка + ремонт), по факту 5.5 місяця пройшло з моменту аукціону до того часу, як забрали авто
2) Відношення: на етапі пошуку авто все чудово, вам будуть обіцяти все на світі і хімчистку і доставку авто додому, а головне це все буде входити у рамки бюджету. Поступово після отримання оплат їх відношення буде поступово змінюватись у сторону пофігізму і хамства.
3) Вартість: бюджет закладався 16000уо (з них 2000уо повинно було піти на ремонт разом з запчастинами, це зі слів експерта, який оцінює стан авто по фото, коли воно ще в штатах, і ця сума ще бралась із запасом), по факту усього вийшло 21000уо. Якщо ви розумієтесь на вартості запчастин та ремонті, то ви зразу відчуєте неладне. Але це був не мій випадок, я повністю довіряв "професіоналам". Як показав гугл на багатьох позиціях коефіцієнт 1.5-2, потім ще переводять у долари, а потім заокруглюють до 5-10. Ніяких чеків і квитанцій.
4) Ремонт: поки авто ще пливе ти оплачуєш запчастини, які 100% пошкодженні та потребують заміни, потім потрібно заплатити 2400грн за діагностику, потім за інші запчастини які були виявлені у процесі діагностики. На вибір два варіанти або нові або б/в, будьте обережні, бо ніяких чеків ви не побачите, декілька разів просив фото або відео звіт куплених запчастин - не скидають. В мене було виявлено декілька запчастин які потрібно було замовляти зі штатів (нові оригінали), доставка до 20 днів, їхали майже 2 місяці, ні трекінгу, ні будь-яких документів. Тобто ще не факт що вони їх просто не чекали і не купували б/в в Україні або Польщі. Замовили в них сертифікацію, після проходження додали до суми 80уо - це два евакуатори по 40уо, хоча про це не попереджують, вішенка на торті - вони заправили авто на 20л, а коли ми забирали авто то бак був порожнім, тобто або не було ніяких евакуаторів, або вони не заправляли взагалі. Забули вкрутити лампочку поворотника, не закріпили бачок омивача.
,
Не раджу з цією недокомпанією зв'язуватись!!! Менеджери або свідомо обманюють, або не компетентні. Вартість авто попередньо заявлена і кінцева буде відрізнятися суттєво. У моєму випадку вартість (Форд Фокус 3 2.0) була заявлена 8000$, а врезультаті 11000$. І то при тому, що я деталі сам шукав (вони можуть знайти, але мінімум в два-три рази дорожче). Вартість робіт у них також в два рази перевищує від ринкових. Я вже мовчу, скільки деталей вони хотіли замінити які служать по сьогодні. Вартість послуг також зросла. Добавились витрати, які спочатку не були заявлені. При доставці пошкодили крило, яке ніхто не збирався ремонтувати безкоштовно, або компенсувати вартість виконаних по ньому робіт. Від менеджера, який слухавку не брав днями (Олександр Львів), чув тільки обіцянки по компенсації за пошкоджене крило.
Висновок. Якщо, бажаєте гострих відчуттів, давно брали участь у квесті, Вам спокійно живеться, або маєте лишні гроші, то можете зв'язуватись. Реально компанія гівно!!!
,
Хочу поділитися своїм досвідом покупки авто з США через цю компанію. Найцікавіше починається після доставки авто в Україну. З вами зв'язується Андрій з яким ви раніше не спілкувалися і виставляє новий рахунок на 800 доларів більше того який був узгоджений і оплачений перед відправкою авто. Вам на пальцях, невиразно та агресивно в телефонному режимі пояснюють чому ви повинні доплатити ці кошти. Попросив Андрія відмітити в рахунку послуги за які я повинен доплатити але він сказав що не відмічає… В результаті виявилось що доплатити потрібно за стоянку 400, за брокера ще 300 та комісія ще 100. Сума комісії яку я наперед оплатив збільшилась чомусь а послуги брокера виросли в 2 рази поки авто доїжджало до України. До речі про те що потрібно оплатити комісію за переказ коштів 4% ви дізнаєтеся після того як авто вже придбане на аукціоні і відмовитися вже не можете. А про доплату після доставки мова взагалі не йшла. Терміни доставки – «2 місяця якщо з запасом» обіцяних Олегом перетворилися у 5 по факту. Вибрали авто в якому пошкодженими були тільки бампер, фара, крило. При підборі авто Олег оцінив ремонт у 1200 з новими запчастинами а в більш менш адекватному сервісі виявилось що тільки б/у бампер коштує 500 дол. В процесі підбору виявилось вони не знали що такі автівки бувають тільки задньопривідні і відповідно попередня оцінка вартості ремонту була би ще більш неадекватною якби я не підказав Олегові. Також коли були хороші лоти Олега не було на зв"язку щоб їх зіграти. Бонус - при перевозці відкручували мабуть колеса та сильно подряпали диски. Результат. Аналогічне авто в Україні в максимальній комплектації коштує 16 тис. Я за своє в найпростішій комплектації та без ремонту заплатив 17. Ремонт обійшовся ще у 4. Це найбільша афера в яку я в своєму житті потрапляв. Сума яку втратив - 5 тисяч доларів. Не повторюйте мою помилку.
,
Купувала авто Fiat 500C з наявності, буквально декілька днів і автомобіль вже у мене. По цінах вийшов не значно менше ніж ринкових цін, як ми розглядали з менеджером, проте автомобіль з перевіреним пробігом, з сервісною історією, з 1 власником, тому ці переваги у підборі авто, мені сподобались. Усі менеджери привітні та компетентні, скільки разів я не приходила на огляд майданчику в пошуках машинки, кожен раз мене зустрічали з посмішкою та розповідали про варіанти по наявності.
Купувала автомобіль у Львові в автосалоні на Кульпарківській.Хочу окремо подякувати менеджеру Петру за допомогу в підборі автомобіля, діагностиці та оформленні, все зробили швидко та якісно.

Щодо продажу свого авто обов’язково звернусь ще раз до вас, оскільки довіряю цій компанії , наступне авто буду точно брати тут.

Класний підхід до роботи та професійність.
,
Я замовляла автомобіль Тойота Рав4 2018 у даній компанії в кінці липня машина приїхала у вересні. Хлопці замовили запчастини і відремонтували у бюджет вклалися без ніяких проблем шей хімчистку подарували. Компанія хороша рекомендую!!!
,
В жовтні замовляв авто через компанію BossAuto.
Все круто, обговорили бюджет 10700 $ (максимум 11000 $ тому що бюджет обмежений був) після ремонту.
Сказали, все буде, не переживайте. Замовили, всі проплати робив в той же день, щоб не було жодних затримок, бо хотів отримати авто якомога швидше, що і логічно.
До моменту відправки авто з США все було круто, швидкі відповіді, на все що цікавило відповіді були.
Як тільки авто відпливло в контейнері, мені одразу подзвонили з відділу закупівлі запчастин, і почали пропонувати запчастини. Я погодився на підбір, вони надіслали прейскурант з тим що потрібно. Зв'язався з менеджером, який мене вів, уточнити чи варто зараз купувати запчастини - він твердо сказав - ТАК, ВОНИ ЗНАЮТЬ ЩО РОБЛЯТЬ. Відповідно, я купив запчастини і з спокійною душею чекав авто.
Коли діло дійшло до розмитнення, сказали суму 95400 грн, в той же день оплатив. Через день пишуть знову, не вистачило 50 грн до мита, бігом доплатіть - що звучить вже смішно. Нічого, поїхав - оплатив.
І після цього одразу розрахунковий рахунок за авто (те що не доплатив ще) вийшло 900+ доларів, що норм. Оплатив, порахував, і з цим всім (мито, ціна за авто + доставку у Львів + запчастини) вийшла ціна 11250$ (вже більше ніж домовлялись).
Після мита, тишина, нікому нічого не треба повідомити стосовно ремонту і збірки авто. Дзвонив сам, розказували "Вам зателефонують", і пропадали.
Потім завезли авто на свій майданчик і подзвонили нарешті стосовно ремонту. Сказали, спочатку ходову треба зробити, діагностика йде, а потім все решта, бо без діагностики майстри не робитимуть нічого. Кажу ок, робіть (ціну за діагностику ніхто не сказав).
Зробили діагностику (а вона коштує на хвилинку 2400 грн - НА ФОРДА АЛО!), ремонт ходової (НА ФОРД ЕСКЕЙП 13 року) у них вийшов 1370$ (це нонсенс).
Потім робота по кузову 1570$ (і це з врахуванням, що двері вони просто шпаклюють, а не ставлять нові). Їхні партнери з Defektovka СТО сервіс - просто ідіоти, які думають, що всі хто купують авто, не знають цін на ремонти. І просто стараються розвести на лоха на пару з BossAuto. Так як у менеджера BossAuto була відмазка, що прилетіла ракета у їхнє СТО і все згоріло (фото підтвердження - відсутні).

І виходить ціна 14190 $ (при тому, що ми домовились на початку, що крайня ціна 11000$). Де адекватність?

Повідомив, що такий ремонт мені не підходить, нехай везуть авто в Чернівці, я сам зремонтую його. Вони сказали, що не віддадуть авто, бо я не заплатив за діагностику (хоча вони на початку не сказали ціну за неї). Оплатив діагностику.
Повідомив, що хочу повернути всі запчастини - сказали "Наш замовник не хоче приймати їх назад" - як не хоче? для чого ви замовляли?

Сказав складайте все всередину авто, доставляйте в Чернівці з усім. Сказали в четвер буде, потім хотіли перекинути на п'ятницю (все як завжди - на потім). Після наїздів у них чудом знайшовся евакуатор на четвер - О ЧУДО!

Приїхало авто в Чернівці, почали передивлятись запчастини (з авто приїхали рідні арки на всі колеса, рідне дзеркало ліве повністю справне).
Для чого вони замовили нові 4 арки (192$) , нове дзеркало (звичайна китайська підробка, яка відрізняється від правого оригінального дзеркала) - 120$? Вже можна було з економити 312$!
Задній бампер замовили без виходів на парктроніки (хоча на них є фішка). Подзвонив, кажу хлопці, а де проводка до парктроніків, де на бампері місця для кріплення парктроніка і де самі парктроніки? Відповіли - "А Вам що треба їх"? Ви ідіоти? Розказують щось про заводські мануали і тд. Я пішов до офіційного диллера форда в Чернівцях, по номеру кузова підтвердили, що парктроніки повинні бути тут. Мені кажуть, що ні. Майстер, що замовляв цей бампер сказав - "НА НОРМАЛЬНИХ СЕРВІСАХ МАЙСТРИ САМІ МОЖУТЬ ПРОСВЕРЛИТИ ДИРКУ НА ПАРКТРОНІК" - Пане Олег, в мене питання - ви зовсім ідіот, чи лише прикидаєтесь?
В кінці получається, що не доклали/вкрали - проводку до парктроніків, парктроніки.
Висновок - не зв'язуйтесь з цим лохотроном. Якщо бажаєте геморою, і ціни за авто після домовленості на 2-3 тисячі доларів більшу - вам однозначно сюди. Люди не знають слово - ЧЕСНІСТЬ. ІДІОТИ!
,
Не замовляйте в цих підарів. Обдеруть як липку, візьмуть в два рази більше чим вона коштує в Україні. Логіст жінка - тупа овца, яка ніколи нічого не знає, менеджер Сашко Количев- то сука ще той пиздюк, постійно буде брехати, є ще Андрій - він буде допомагати вам вибирати машину на аукціоні, гімно ще те. А саме головне якщо ви все таки отримаєте машину за більшу ціну, цей Гандей позвонить вам через місяць і захоче купити її у Вас за меньшу ціну, набагато меншу і буде ще говорити: "ну ви ж задоволені машиною " КОЗЛИ
,
ПРОДОВЖЕННЯ ДЕТЕКТИВНОЇ ІСТОРІЇ З ШАХРАЯМИ БОСС АВТО BOSS AUTO

Після того як автомобіль приїхав в Україну, Морозов Денис призначив суму викупу за автомобіль 2200 доларів США.

Автомобіль заховали поки не виплачу викуп. Я оплатив викуп, приїхав за автомобілем за точкою на карті, де авто було заховане. Це була зовсім ліва стоянка, де не було нікого з Босс Авто.

Коли відкрив капот, побачив, що під капотом зняли всі запчастини, окрім двигуна. Зняли три радіатори (радіатор охолодження основний, радіатор охолодження додатковий, радіатор охолодження мастила ГУ керма), середня накладка основної решітки бампера, два вентилятори з корпусом піввісі R/L, два передні приводи, датчики АБС, компресор кондиціонера, каталізатори з частиною вихлопної труби R/L, повиривали всі проводи.

На мій дзвінок Морозову з вимогою пояснити куди ділись всі запчастини відповідь була просто – то не я, може то хтось по дорозі викрав!

На СТО оцінили вартість викрадених цими покидьками запчастин на 2200 доларів США.

Тому команда Босс авто це не просто шахраї! ЦЕ МОРАЛЬНІ ВИРОДКИ! Оминайте цю компанію якомога далі! В офісі ви побачити явний криміналітет.

Залишу свій номер, щоб хто вирішить купити авто в цієї недофірми, міг дзвонити. Мій номер 050-373- тридцять вісім-п’ятдесят вісім!

#БОСС АВТО #BOSS AUTO #МОРОЗОВ ДЕНИС

,
банда аферистів мене також ошукала. пробувала вияснити з ними результату недало. не рекомендую!
,
Повне дно а не контора! Всім берегтися оружують шахраї.
,
НІКОЛИ НЕ ЗВ'ЯЗУЙТЕСЬ З ЦИМИ ПОКИДЬКАМИ


Позитивні відгуки пишуть вони самі. Машину не отримаєте! Хіба через суд і через рік. Вам розкажуть спочатку все дуже гарно. Нібито за місяць отримаєте машину. Але через місяць виникнуть якісь проблеми і потрібно буде ще почекати місяць. А потім ще три, потім ще місяць. Коли Ви зрозумієте, що вашого авто не існує почнете шукати крайніх. Виявиться що вам знайшли авто, але їдьте в США і забирайте його.

ТОМУ НІКОЛИ НЕ ЗВ'ЯЗУЙТЕСЬ З ЦИМИ ПОКИДЬКАМИ.
,
Попав я знатно з цією конторою, я вважаю що це тільки моя помилка, адже повівся на маркетинг, великого оператора подумав точно не обмануть… Відгук напишу можливо він когось зупинить не робити замовлення авто і збереже гроші, нерви і час. Замовляв я в Івано-Франківську Audi A4 b8 “професіонали” купили на аукціоні мені темно-синій автомобіль замість чорного який я замовляв… Перед торгами я бачив авто на фото, але я є не сам підбирав я заплатив 800$ за професійні послуги, і вважаю що відповідальність повинна бути також розділеною. На коментар, що купили не той колір, хлопці віджартувались, сказали перефарбуєте, мені не було смішно, я змирився, адже трапляються помилки. В подальшому автомобіль розмитнили як чорний, прийшлось заказувати корекційний лист, щоб поставити авто на облік. Саме цікаве, що авто було бите і фарбоване ще в штатах, експерт в МРЕО мені показав фарбовану бірку, яка була видна на фото ще на аукціоні, пам’ятаємо що ми заплатили 800$ за професійний супровід в підборі. Авто приїхало із стружкою в моторі, прийшлось робити капітальний ремонт мотора 80 000грн. Цього ніхто не міг передбачити, але в карфаксі було 20 000 миль пропущеного технічного обслуговування (нагадаю що підбирали професіонали). Салон весь вбитий в хлам, перешив потолок, руль, хімчистка 15 000грн. Поставили бампер на білу шкіру і отримав деформацію шкіри сидіння, яка ніяк не випрямляється. Авто в мікропошкродженнях по кузову 360°, вся резина з різним протектором і від різних виробників (напевно замінили при). І останнє: витягнули запаску, домкрат, аптечку. Як результат, на даний момент авто вийшло мені уже 11 200$ я ще не фарбував його ззовні. Вийде дорожче ринку, гемор у мене вже 6 місяць. Постійно щось по електроніці вибиває, буваю по 2 раза в тиждень на сервісі. Друзі, це досвід який вам не потрібен, не зв’язуйтесь з ними, проходьте мимо. Не зможете продати навіть за те, що купили, ще й вкрадуть докатку, аптечку, домкрат, вогнегасник все що знімається з машини) Вирвали навіть заглушку замка на водійській дверці, знайти не можую.
,
Не дай Боже вам попасти до цих аферистів! Кидалова одне!
,
Купив у цих засранців Волово хс 90 за 18тис. дол. хоч запевняли що більше 15 не буде. По дорозі в Украіну вдарили а ремонтували за моі кошти. страховки як виявилось не має. Плюс до того обікали. Я не конкурент а замовник. На це є підтвердження фото і іх рахунки. Пишуть хороші відгуки самі бо клієнти не задоволені.
,
Мне считаю повезло с приобретением автомобиля. Благодаря брату попал к данной фирме по доставке авто из США. В прошлом году он брал у них Toйоту с площадки, я же взял Форда и тоже нашёл на площадке. Показали историю, убедился, что не так страшен волк... Как брал был битый, но парни молодцы, тут не чего сказать, красиво все сделали. Фару заменили, дверь правую переднюю и так по мелочам ещё. Все необходимое сами нашли, сами решили, меня не втягивали, что мне было только на руку! а теперь поедь в нормальное сто и плачьто что эти прощалыги творят с авто не каждый назовёт ремонтом
,
Спасибі дилеру BossAuto за мій новий автомобіль. Забрав пару місяців тому, просто в захваті від нього! По технічному стану нічого поганого сказати не можу, та й поки ще рано щось з цього приводу говорити. А от від усього іншого - тащуся!))) Оперативно знайшли машину, терміни доставки не підвели, ремонт зроблений якісно. Найбільше здивувала підсумкова вартість авто, на порядок менше вартість послуг ніж у інших компаній, в які звертався на початку 2019 року. Там було тоді ще не сподобалося, тому закинув те діло з машиною. Добре, що потім одумався і відновив пошуки дилера завдяки "сарафанному радіо". Вдячний за позашляховик MAZDA CX-5 GT. Повний привід, набігала 134 200, автомат... Опять бредятина от работников боцавто.А в реальности:- доставка 2-3 месяца ( но вам будут врать что 2-3 недели)- "ремонт" 4-6 месяцев ( но вам скажут 7 дней) и все нужно переделывать.- как отдадите деньги - связи нет, вы только иногда сможете добиться каких-то ответов- по деньгам +30% к оговоренной сумме
,
Склалося гарне враження, отримав приємні емоції та позитивний досвід, про який можу розказати всім охочим, всім хто бажає стати клієнтом Босс авто. Якби не довга доставка, поставив би 5 однозначно! Lexus ES 350 якому 6 років - закохався в нову машину, хоч не новий, але вигляд бомбезний. Трохи побитий. Був. Роботу провели ідеальну! Ніде не придерешся ні до чого! Дуже вправно, спасибі! довше и переплатите на 30% большеАга, і тільки з’являється один реальний негативний відгук, і зразу за ним два позитивних від ботів
,
Привет-привет! Убедился лично, что скупой платит дважды! Не жалейте денег на официального дилера, на чистые компании и глубокую подробную экспертную проверку машины перед покупкой, особенно если вы выбрали машину не новую, а с аукциона какого нибудь, как вот я! Чуть было не попался, но все обошлось, вовремя одумался. Спасибо огромное за помощь! Я рад с вами поработать. Успехов вам в вашей деятельности. во вобоцавто это как раз тот случай - чёрные дилеры, как они сами себя называют не вздумайте даже туда соваться

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины