×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Nars Ukraine

Рейтинг:
 0.00/10
(0 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Город: Ивано-Франковск
Год: 2011
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (0 отзывов)

Описание

Підприємство успішно працює на ринку швидкомонтованого будівництва з 2016 року, і зарекомендувало себе як надійний і стабільний партнер, що підтверджує активну і успішну співпрацю з будівельними та енергетичними компаніями, торгівельними мережами, приватними замовниками.

Головне завдання компанії - швидке і якісне надання спектру послуг виробництва, постачання і монтажу будівель, споруд різного ступеня складності і функціонального призначення на основі металічного каркасу.

Наша компанія займається не тільки виробництвом, а ще й підготовкою місцевості                 ( фундамент, цементно-гравійна подушка та інше).

Компанія ТОВ "НАРС-УКРАЇНА" володіє пакетом документації на продукцію, що випускається і необхідними дозволами на ведення проектних, будівельних і монтажних робіт. Проектний відділ підприємства завжди готовий розробити проект з максимальним урахуванням всіх Ваших побажань.

Стислі терміни введення об'єктів в експлуатацію, високу якість продукції та обслуговування, надійно і своєчасно виконуються зобов'язання за договором, гнучка система ціноутворення та індивідуальний підхід до кожного клієнта стали основою успіху нашої компанії!

Будемо раді бачити ВАС серед наших партнерів!

Отзывы

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины