×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

We Wоrk

We Wоrk

Рейтинг:
 7.21/10
(39 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (39 отзывов)

Описание

Отзывы

,
Сделали документы за 2 недели.В прошлом году нам фирма другая делала за полтора месяца.Будем ехать на склады адидас, там договор хороший, умова о праце, в прошлом году на злецении работали, то не очень понравилось.
,
Ехала от wework но проработала всего 2,5 месяца, пришлось уволиться из за малых часов, работали на складе логистики Н&M, зарплату платили на карточку без задержек. Жильё нормальное бесплатно. Одним словом обмана не где небыло, и если бы не пятидневный 10 часовой график то всё отлично.
,
Замовляв документи на польську візу перед карантином оплачував гроші наперед. Зараз через особисті обставини в мене не получитьсся відкривати візу і компанія пішла мені на оступки і вернули мені майже всі гроші з 2600 крім 400 грн тому що документи в них вже готові і я відмовився їх забирати
,
Працюю на вакансії Апатор. За послуги компанії оплачував 400 грн. Робота на виробництві електро лічильників. Ставка 13,60 на руки. Проживання в 3,4 місних кімнатах. До роботи возить транспорт фірми. Сама робота проста. Чоловіки переважно працюють на складі або на збиранні лічильників. У жінок тут сидяча робота. Зміни стабільно по 12 год. Роботою задоволений.
,
Робили візу в цій конторі, все зробили як договорились. Зараз працюємо на виробництві фарби. Робота не важка тільки зараз мало годин через карантин.
,
Допомогли знайти роботу підчас карантину повність безкоштовно. Зараз працюю на виробництві лічильників
,
Фирма хорошая, без обмана. Нашли работу после того как нас перевозчик отправил на мясокомбинат. Игорь очень вам благодарна, сбросили мне 200 злотых, чтобы я могла поехать к ним на работу, и купить еду. человеческое спасибо, не бросили в беде.!!
,
Допомогли знайти роботу зварювальником, приїжав на здачу пробок у Лодзь, пройшов, компанія безкоштовно зробила Воєвудську візу. Вдячний компанії Wework за допомогу!
,
Влаштовувався від цієї агенції на вакансію виробництво телевізорів, оплатив їхні послуги наперед на банківський рахунок за переробку документів. По приїзді на житлі були люди які нічого не платили. Подумав в той момент що міг знайти безкоштовно, але було одне але. На роботу я вийшов зразу на 2 день після приїзду. А ті хто їхав безкоштовно чекали 10 днів на документи і з них щей потім вирахували за проживання. Після цієї ситуації ні разу не жалів що платив за переробку документів наперед, інакше втратив би більше. Рекомендую We Work
,
Добрий день усім, хто в пошуках праці за кордоном. Мене звати Галина. На роботу влаштувалася через фірму We Work. Працюю в Польщі, на заводі. Все, що гарантувала фірма, відповідає дійсності! Оформлення офіційне, відкриття рахунку в банку, безкоштовне проживання та доїзд на місце роботи за рахунок працедавця, безвідмовна консультація та підтримка менеджерів щодо виникнення важливих питань з приводу роботи. Приємно вражена чесністю та прозорістю роботи фірми.
,
Мене звати Яна, Зараз працюю в Польщі на упаковці печення це моя перша робота за кордоном. Довго сумнівалась бо чула що багато кидають. Дякую менджеру Катерині,яка мене заспокоїла. Аванс відправляла їм на рахунок фірми, а не на карточку як хотіли інші, візу відкрили з невелкою затримкою через польські празники. Як докази додаю свою візу і фото чеку. Рекомендую We Work
,
Покупал визу в одних а работаю от We Work. Документы переделали быстро и не дорого. Деньги сбрасывал не на карту как у других а на банковский счет фирмы. Работаю на паллетах Агравуд ставка 17 злотых чистыми. Только жилье 400 злотых в месяц. Часов очень много.
,
Іхав через цю фірму на роботу, ось їхній сайт wework.in.uaЗапропонували роботу на виробництві акрилових ванн.Ставка 15 зл, безкоштовне житлоКошти виплачують на картку, я задоволений роботою.Рекомендую дану фірму, хто хоче отримати роботу без обману.
,
Іхали з хлопцем через дану агенцію, пишу відгук щоб інші знали, що менкджери відповідають за свої слова.Мені 24,хлопцю 26, звернулись в компанію за допомгою у пошуку і підбору вакансій.Запропонували вакансіі по 12-14 зл.Потім сказали шо є можливість оформити нас студентами з високою ставкою, так як ми підходимо.Ми довго думали, вагались, читали відгуки про компанію.Дуже насторожив нас відгук на цбому порталі, що компанія обманює, ми задумались.Зателефонували менджеру, він пояснив що негатив пишуть конкуренти, щоб понизити рейтинг.Запропнували підписати з нами договір про надння послуг, щоб завірити нас в іхній надійності.Так і зробили, договір підписали і відправили нам поштою в 2 Екзмплярах.Відкрили нам візу, доречі в них є знижка якщо замовляє послуги більше ніж 1 людина -200грн.Приємно.Відкрили візу, запропнували роботу на пакуваннях станках джілет.Так як оформили нас студентами, сказали що ставка буде 17 зл!!!!!Ми в це не дуже вірили, але коли прийшла зарплата підверджую це!!!Фірма відповідає за своі слова.Сьогодні зателефонував менеджер і запропонував залишити відгук на цьому порталі, скзав писати як було, насправді без «хвальби»Фірму реклмендую, відповідальні, завжди на звзяку !!
,
Їхав з жінкою на курячий завод, пообіцяли ставку по 17 зл на руки.Переймались що це обман, але наважились і поїхали.По роботі, що обіцял те отримали.ставка 17 зл житло 300 зл.Робота при температурі 10 градусів, до роботи треба звикнути./Але те шо нам сказали, по роботі те відповідає дійсності.Компанію рекмендую, особливо менеджера катерину. Дуже відповідальна дівчина!!
,
Искал работу в Польше и открывал визу через это агенство, всё сделали как и обещали.Буду обращаться следующий раз тоже к ним
,
Працюємо з чоловіком, робота важка морально і фізично, але платять порівняно з Україною краще набагато. Послугами фірми впринципі довольні бо від багатьох наслухалась що більшість фірм кидають на гроші. Працюють вони з авансом, але їм можна довіряти, не мають за мету вас обманути, на мою субєктивну думку.
,
Честность, ответственность и качество мене поразили. Уже не первый год работаю в Польше, но никогда так гладко трудоустройство не проходило у меня. Благодарю
,
Я с мужем приехала через другую фирму на работу в Познань, как оказалось, такой работы нет, нас кинули на деньги. Мы начали искать другие фирмы, но уже очень бдительно искали, чтобы снова не кинули. Решили всё-таки обратиться к этой компании и не зря. Они нас перевели на другую работу через 8 дней мы уже работали легально. Спасибо им за это, буду следующий раз обращаться сразу к ним.
,
Меня консультировали на всех этапах от получения визы до поселения в Польше.Весь процесс от начала сотрудничества до выхода на работу занял около месяца,работаю на упаковке станков Джилет, работа не сложная, правда монотонная, часов много

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины