×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

URBAN RECRUITMENT

URBAN RECRUITMENT

Рейтинг:
 6.50/10
(38 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (38 отзывов)

Описание

Отзывы

,
Приїхали і проходимо тут зараз ізоляцію а потім підемо працювати! ЗАДОВОЛЕНІ! Ми радимо та будемо вертатися Сколько человек в комнате
,
Знайшли з коліжанкою працю на складі одягу, помогла дуже вічлива і чемна дівчина рекрутер. Праця не важка особливо після курей! Умови мєшкання подобаються, дбають про людей координатор на телефоні. Все супер! Братова буде робила візу від Урбану. Рекомендуємо!
,
Добрі люди допомогли знайти роботу.Нас зустріли , забрали з вокзалу, поселили. Вийшли на роботу на наступний день після приїзду.Відпрацювали біометрію .планую знову їхати по біометрії.попались одного разу на жахливу агенсію, але це не про Urban.
,
Гідна праця, високі ставки. Поїду ще. Тільки в кімнатах 4 людей, було трохи важко привикнути до незнайомих людей,але все ок.дуже вдячня.
,
знайшла оголошення на сторінці у вайбері шо потрібно людей на упаковку в місто під Варшавою. Мені 24 , ставка мені запропонували 17 ЗЛ НЕТТО. Якщо чесно я з опаскою поставилася до такої пропозиції бо всі інші мені пропонували ну максимум 14.Але хвилюватись потреби не було, виплатили все як треба.Відбула коридор , зараз роблю візу.. чекаю закінчення карантину і повертаюсь на роботу. Рекомендую.
,
что могу сказать о фирме....попала сюда первый раз с первых дней могу сказать что здесь людей не обманывают.делают всё что возможно и всё для людей!!!не наживаются и не кидают в пропасть.в дальнейшем надеюсь что буду сотрудничать только с этой фирмой.... сколько видела и побывала на фирмах всюду кидос полнейший....по отработанному периоду ещё оставлю отзыв.пусть люди знают что тут можно доверять!!!! огромное спасибо Марии (сотруднице)поддерживает и относиться с ответственностю к каждому кондидату....
,
Агенція Urban Сама Най Хороша На Якій Я Працював Я В Польщі 4 Раз Але Лишень Ця Агенсія Може Допомогти Подати Документи На Школу Щоб Получати Ставку Як Студент Всі Хто Хоче Йіхати В Польшу Звертайтеся На Цю Агенсію Urban Ніхто Не Пожаліє Кординатори Супер Всім Допомагають Рекомендую Агенсію Всім Хто Хоче Нормально Працювати І Получати Хорошу Оплату )))))
,
Ми працювали за 17 зл на годину і після карантину знову туди поїдемо! Дякую.
,
Роботал 2 раза через Урбан никаких вопрос всё хорошо и щас третий раз подаю на визу тоже через них зарплата хорошая снимаю по минимому будем чесны но я думаю что 50 злот за жельё когда другие снимают 300 это хорошо
,
Это агентство обманывают людей. За жильё высчитали за полный месяц, хотя 16 числа покинула страну, на звонки не отвечают, Аванс пока привезут с голоду помереть можно, очень непорядочное агентство .
,
Дуже хороші ставки! На такій самій роботі в іншому місці копійки платили! Сподобалося найбільше, що оплата, як і має бути, на карточку приходить, чесно розраховують. За візу об'яснили, документи зробили. От тільки бери і заробляй!
,
Работаю четвёртый месяц, подала на карту - планирую дальше тут работать. 800 грн залога за приглашение вернули, работа как в вакансии, зарплата на карточку, условия жилья хорошие. Подруга сейчас делает визу по их приглашению, едет со мной работать. Сотрудничеством довольна.
,
класс працюєм заробляєм. задоволений. буду радити всім хто хтів би їхати працювати. номер рекрутера напишу якшо хочете пишіть
,
Фірма URBAN RECRUITMENT то дійсно лідери у працевлаштуванні! дуже раді, що найшли їх, що допомогли нам.
,
Зробили візу у них! 800 грн заплатили, думали, шо не вернуть так як оюіцяли!А ми приїхали і нам вернули всі гроші! ДЯкуємо агенції будемо працювали!
,
Не слушайте тех, кто говорит что Урбан кинули с работой или на деньги, уволили и тдС собственного опыта знаю и видела как некоторые неделю после приезда делают бардак на жилье, пили, обрыгали всю комнату, не выходили на работу, а потом такие умники пишут что уволили и кинули с работойЛюди сами виноваты!А в Урбане ребята молодцы! Стараются делать как лучше всем! И многим идут на встречу!
,
допомогли зробити візу, потім вийти на роботу, в Лодзі хостел з дуже хорошими умовами Комунікація на вищому рівніНіколи не було такого що не брали трубку чи ігнорували, завжди попереджали про форс-мажори і допомагали їх вирішити
,
Рекрутація працює на високому рівні.Працюю в Польщі вже 5 років,постійно працевлаштовувався від агенцій але ще такого ставлення до клієнта не зустрічав.Підібрали вакансію,зробили всі необхідні документи,легально працевлаштовують.Координатор завіз до місця роботи і поселив в хостел.Працюю лідерем в Мщонові.Рекрутація молодці,так тримати.Удачі вам))))
,
Хочу сказать спасибо, так как тут нам помогли! Нас кинули с предыдущей работой, а тут все очень по людскиИ сервис тоже людской
,
Случайно как то попали на эту Urban Recruitment. Нам ее посоветовала подруга. Очень рады с мужем, что так случилось. Невероятное везение, так как мы уже поняли. Потому что нам ни разу не обманули и все время только помогали. Нету ничего лучше чем ответственность

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины