×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Анва-принт ООО

Рейтинг:
(0 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Город: Луцк
Год: 2014
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (0 отзывов)

Описание

Наше підприємство було засноване у 2014 році, коли досвідчені фахівці в різних напрямках реклами вирішили об’єднати свій досвід та зусилля, щоб запропонувати Вам широкий спектр рекламних послуг в одному місці та за найкращими умовами. З того часу ми успішно працюємо і динамічно розвиваємося на ринку рекламних послуг. На даний час ми є одним з провідних рекламних агентств Луцька, надійним виробником рекламної продукції на території Волині і не тільки.
Офіс та виробничі потужності агенції знаходяться у місті Луцьку, але географія її діяльності виходить далеко за межі нашого краю. Ми без жодних обмежень працюємо по всій території України, а також з європейськими замовниками. Нашими клієнтами є як невеликі місцеві підприємці, для яких ми робимо рекламу з нуля та виводимо на регіональний рівень, так і національні та міжнародні бренди, яким на місці потрібен надійний та результативний підрядник. Вдосконалюючи методи роботи, налагоджуючи контакти з партнерами та збільшуючи обсяг наданих нами послуг, ми тісно співпрацюємо з рекламними агенціями по всій Україні.
Aqua Print - виробниче підприємство повного циклу з широким спектром пропонованих послуг, від розробки та проектування до реалізації найскладніших та амбітних завдань. Це гарантує цілісність та комплексність пропонованих рішень. Щодня наша команда творчо і зі смаком виконує різні роботи вкладаючи душу в кожен проект. А власне виробництво дозволяє виконувати замовлення у максимально швидкі терміни, якісно і за конкурентною ціною. Індивідуальний та професійний підхід, гнучка цінова політика – все це забезпечує взаємовигідну співпрацю між нами та нашими клієнтами. Реклама, яку ми пропонуємо, відповідає вимогам та стандартам нашого часу.

Отзывы

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины