×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Miloan

Рейтинг:
 5.20/10
(5 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2016
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (5 отзывов)

Описание

Закінчилися гроші, а до зарплати ще кілька днів? Потрібно купити подарунок на день народження або оплатити комунальні послуги? Вам більше не потрібно звертатися у банки або позичати гроші в борг у друзів. Мілоан — це швидкий кредит на вашу банківську картку, який можна отримати не виходячи з дому. Ми пропонуємо кредит онлайн до 12000 гривень на термін до 30 днів, а першу позику ви можете отримати до 5000 гривень повністю безкоштовно. Щоб оформити мікрокредит, заповнюйте коротку анкету на Miloan та гроші будуть на вашій картці вже через кілька хвилин!

Милоан 2

Більше не потрібно хвилюватися через те, що не вистачає грошей до зарплати або на якісь незаплановані витрати. Оформити позику на нашому сайті ви можете навіть з телефону, знаходячись в авто або магазині, одразу отримати гроші та зробити потрібну покупку.

На сайті є кредитний калькулятор, на якому відразу розраховується сума відсотків, а в особистому кабінеті ви зможете побачити кінцевий термін погашення кредиту та суму за оформлення пролонгації. Інтерфейс максимально зручний і швидкий, щоб ви мали моживість отримати гроші в потрібний момент всього за декілька хвилин!

У вас погана кредитна історія? Потрібен кредит без довідки про доходи, але у банках вперто відхиляють заявки? У Miloan можна отримати в борг до 7000 гривень, пролонгувати позику на 30 днів, якщо не встигаєте погасити, та значно покращити свою кредитну історію, вчасно вносячи платежі по кредиту. Живіть вільно і дозвольте собі розпоряджатися грошима як захочете, а в непередбачених ситуаціях Мілоан завжди до ваших послуг!

Отзывы

,
Брала несколько раз кредит в этой компании, оплачивали без просрочек, хотела взять опять - отказали мотивируя низкой кредитной историей! В моей зрелой кредитной истории было много кредитов и не одного просроченного платежа! Если бы определённые кредитные компании вовремя отправляли в убки информацию то и рейтинг был веселей! К сожалению milian это не учитывает и сам не спешит обновлять информацию!
,
При оформленні кредиту вказала номер з роботи, я думала так, на всяк випадок,так вони у другий же день мого кредиту стали дзвонити на работу, а в нас жіночий колектив і по всій роботі почали теревенькати про мене та мій кредит!Мені так соромно стало, так опозорили мене,капець.Ніколи сюди більше не звернусь і вам не раджу.
,
Сегодня пришло СМС ОТ БАНКА НА подтверждение чего-то, просили оплатить 1 ГРН. Мне стало интересно что это я должна подтвердить, и почему пытаються снять деньги, обратилась к оператору банка для роз'ясненния, на что мне ответили, что запрос пришел от ТОВ "МИЛИАН", про существование этой компании я только сегодня и узнала, для дальнейшего ВЗЯТИЯ КРЕДИТА! УВАЖАЕМЫЕ ТОВ "МИЛОАН" - У МЕНЯ К ВАМ 2 ВОПРОСА, КАКОГО ЛЕШЕГО ПРИШЕЛ ЗАПРОС ОТ ВАШЕЙ КОМПАНИИ, И ГДЕ ВЫ ВЗЯЛИ ДАННЫЕ!!!
,
У вас совесть есть???процентная ставка 5,4%!!!Та вы помойму самые дорогие получаетесь!Снизьте планку, с такими процентами у вас клиенты имеются вобще!Есть куча предложений с намного меньшим процентом!
,
Брали микрокредит от Милоан, отличные условия. Очень выручили, спасибо!

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины