×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Microcredit online

Рейтинг:
 8.75/10
(4 голоса)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2010
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (4 отзыва)

Описание

ТОВ "Мікрокредит" - це українська фінансова компанія, яка надає фінансові послуги для населення країни. Під фінансовими послугами мається на увазі видача малих споживчих кредитів з швидкою процедурою оформлення і з мінімальним пакетом документів.

Компанія була створена в 2010 році. На даний момент компанія відкрила 31 філію та обслуговує своїх клієнтів в 100 і більше містах по всій країні, продовжуючи активно розвиватися.

У 2016 році ТОВ "Мікрокредит" визнали лідером в номінації «Краща програма швидкого мікрокредитування». При визначенні Фаворитів Успіху враховувалася думка українських знаменитостей (публічних людей, творчої і ділової еліти). Результати завірялися маркетинговою дослідницькою компанією InMind і проходили ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Наші послуги орієнтовані на широку категорію населення, без дискримінації, без поручителів, без довідок про доходи! Клієнти можуть самі вибирати розмір платежу по кредиту, який їм зручно платити! Якщо клієнт в чорному списку або має судимість - у нас він має право отримати фінансову допомогу!

Також, ми подбали про комфортне обслуговування наших клієнтів, і надаємо фінансові послуги за допомогою кредитних консультантів, які обслуговують наших клієнтів не тільки в офісі, а й виїзджають до них додому і на роботу. Консультанти допомагають клієнтові вибрати правильну суму і платіж, щоб не опинитися в боржниках, створюють своє персональне думку про клієнта і, тим самим, всім хто потребує грошей, дозволяють отримати користь від наших продуктів! Найчастіше наші консультанти проживають недалеко від вас, вони навіть можуть бути вашими сусідами!

Один з продуктів націлений на кредитування пенсіонерів! Консультанти відвідують літніх людей, консультують їх на дому, заповнюють для них заявки на кредит, приймають у них платежі по кредиту і все це на дому у клієнта!

У філіях компанії Ви не побачите ні черг, ні закритих дверей! ТОВ "Мікрокредит" видає кредит кожному відповідальному клієнту !!!

Отзывы

,
Все прозрачно и чесно. Ни скрытых комисий, ни заоблачных штрафов. Пеня есть, но при обьяснений причин ее возникновения,могут пойти на уступки.
,
Компания просто супер. Все стериотипы о официальном оформлении отброшены. Главное, работай и плати вовремя кредит. Открыли новый сервис, который упростил возможность взять кредит. Проценты не выше, чем у других.
,
Отличная компания, которая стабильно развивается. Очень нравиться обслуживание. Всегда напоминают о платеже. Идут на уступки. если по причине болезни влезла в просрочку. Рекомендую всем
,
Нечасто обращаюсь по поводу денег в банки, но, вот, когда опоздал с оплатой за учебу в институте- тут меня здорово выручили. Толковые специалисты, классно проконсультировали, кредит получил и выплатил без проблем он-лайн, и нервы сберег.

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины