×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Кредитна спілка "Моя родина"

Кредитна спілка "Моя родина"

Рейтинг:
 0.00/10
(0 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2006
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (0 отзывов)

Описание

Кредитна спілка «МОЯ РОДИНА» ось уже 10 років спрямовує зусилля на підтримку і кредитування фермерів та малих сільських господарств. Вони ж, у свою чергу, за цей тривалий час співпраці зі спілкою, переконалися, що КС «МОЯ РОДИНА» — надійний партнер, що застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його фінансовий стан та тип сільгоспвиробництва — чи то вирощування овочів, чи то розведення великої рогатої худоби.

Багаторічна добра репутація кредитної спілки «МОЯ РОДИНА» базується на абсолютно прозорій ді- яльності і постійно підтверджується довірою спілчан — людей, які на власному досвіді переконалися у на- дійності її фінансових послуг. Окрім задоволення фінансових потреб жителів Чернігівщини, КС «МОЯ РОДИНА» упродовж чотирьох років за підтримки Проекту USAID «АгроІнвест» організовувала численні тренінги для фермерів і аграріїв, один із них — спільно з Управлінням сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

— Багато років ми співпрацюємо з фермерами і добре розуміємо специфіку їхньої роботи, — пояснює голова правління кредитної спілки «МОЯ РОДИНА» Олена Маковій. —Часто фермери звертаються до нас, коли гроші їм потрібні терміново, наприклад, з’явилася можливість дешево купити солярку. У такому разі ми надаємо список документів, які необхідно оформити, і вже наступного дня член нашої спілки може отримати заявлену суму. Спеціально для фермерів ми розробляємо гнучкий графік платежів, щоб вони за потреби могли взяти кошти навесні, а остаточно розрахуватися з майбутнього врожаю. Дуже важливо, що в нас немає прихованих платежів і комісій. Коли кредит оформляється у банківській установі, «випливають» якісь комісії, страховки, відрахування банку, про які при оформленні й мови не було. У нас же діє фіксована процентна ставка і до кожного кредитного договору складається чіткий графік платежів, тому позичальник сплачує лише суму, прописану в договорі. А за умови вчасного розрахунку вона у жодному разі не збільшується. Ще одна наша перевага — можливість дострокового погашення кредиту без переплати: тобто якщо людина оформила кредит на 6 місяців, а «закрила» його дочасно — за 5 місяців, то вона й проценти сплачуватиме лише за 5 місяців.

Незважаючи на дещо упереджене ставлення частини населення до кредитних спілок, вони є справжнім порятунком для багатьох людей, особливо в умовах, коли, здавалося б, солідні банки оголошують про своє банкрутство один за одним. Кредитна спілка «МОЯ РОДИНА» за десятиріччя діяльності пройшла перевірку на стійкість і надійність, забезпечуючи фінансовий захист багатьох мешканців Чернігівщини.

Отзывы

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины