×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Кредитна спілка „КС Володар”

Кредитна спілка „КС Володар”

Рейтинг:
 0.00/10
(0 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2004
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (0 отзывов)

Описание

Кредитна спілка „КС Володар” пропонує для своїх клієнтів різні види кредитування, такі як кредит під заставу та кредит без застави. Вибір схеми кредитування завжди залишається за клієнтом, який бере до уваги свої плани та фінансові можливості.

Кредитна спілка „КС Володар” пропонує скористатися програмою кредитування без застави. Ця програма розрахована на людей, які бажають отримати грошові кошти готівкою в сумі до 60 000 гривень. Використання цих коштів може бути різноманітним: на ремонт оселі, на навчання, на купівлю нових меблів, побутової техніки, на подорож та багато іншого.

Кредитна спілка „КС Володар” пропонує кредити під заставу нерухомості та на придбання житла в кредит. Програми іпотечного кредитування, які пропонуе кредитна спілка - це кредити в національній валюті на оптимальні для іпотечного кредитування терміни 5 - 10 років та на привабливіх умовах дозволять вам максимально комфортно реалізувати мрію придбання власного митла в новобудовах столиці та її передмісті.

Зручним та швидким є процес отримання кредиту без застави, зазвичай для його отримання Вам не потрібно витрачати багато часу та збирати купу підтверджуючих документів. Вам буде необхідно надати тільки паспорт, ідентифікаційний код та довідку про доходи. Це готівковий кредит без застави, який видається з метою задоволення потреб клієнта у поточних витратах, таких як ремонт, відпустка, закупівля техніки, лікування тощо.

Завдяки розумному і не ризикованому для вкладників використанню грошових коштів, кредитна спілка „КС Володар” гарантує кожному вкладнику збереження та примноження їх коштів.

Отзывы

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины