×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Кредитна спілка «Єдність»

Рейтинг:
 8.00/10
(1 голос)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2000
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (1 отзыв)

Описание

Херсонська обласна кредитна спілка «Єдність» була заснована у 2000 році на базі однойменної профспілкової організації промисловців і підприємців малого та середнього бізнесу. На той час на фінансовому ринку Херсонської області реально працювали дві кредитні спілки, одна з них – Кредитна спілка «Єдність».

На початку своєї діяльності кредитна спілка існувала як громадська організація, бо закон про кредитні спілки з’явився лише у 2004 році. Незважаючи на те, що згодом спілка перереєструвалася у фінансову структуру, демократичні принципи, притаманні громадській організації, збереглися й нині.

З 2000 року ринок фінансових послуг змінився кардинально. З’явилися інші кредитні спілки, дуже широко почали кредитувати населення банки та інші фінансові установи, проте кредитна спілка «Єдність» продовжує своє зростання і розвиток.

Херсонська область належить до сільськогосподарського розвиненого регіону, тому пріоритетним завданням для кредитної спілки є кредитування сільгоспвиробників.

Для зручності наших членів, які мешкають в районних центрах та навколишніх селах, діють представництва. Отже позичальники мають можливість звернутися за порадою або консультацією до наших представників, які завжди допоможуть обрати оптимальний кредитний продукт та супроводжують їх протягом усього строку кредитування.
Сьогодні фінансовими послугами ХОКС “Єдність” м. Херсон користуються чимало спілчан, поліпшуючи свій добробут та добробут своїх родин. За допомогою кредитної спілки вони вирішували і вирішують свої фінансові проблеми: розширюють свої особисті селянські господарства, сплачують за навчання, будують житло, справляють весілля, купують побутову техніку та меблі.
Професіоналізм, надійність, налаштованість колективу на сумлінну працю – ось запорука успіху, що дає підстави впевнено дивитися у завтрашній день членам кредитної спілки, які обирають стабільність.

Отзывы

,
В господарстві ми маємо значну площу закритого ґрунту, де вже не один рік вирощуємо огірки, але зважаючи на те, що немає опалення в теплицях, ціна врожаю недостатньо висока. Проаналізувавши всі витрати, ми з родиною вирішили взяти кредит в КС «Єдність» на опалення теплиць. У новому сезоні, завдяки встановленому опаленню, а також завдяки корисним знанням, які ми отримали відвідуючи семінари для членів КС «Єдність», ми отримали ранній врожай та одержали значно більший прибуток.

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины