×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Капуста у кишені

Рейтинг:
 5.40/10
(5 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2016
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (5 отзывов)

Описание

КАПУСТА В КИШЕНІ - це сучасний та простий сервіс, який дозволяє отримати кредит на платіжну картку міжнародної платіжної системи Visa International і MasterCard, видану будь-яким українським банком, всього за кілька хвилин, в будь-якому місці та в будь-який час. Ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних, повністю онлайн 24/7, тому Ви завжди можете розраховувати на нас, якщо Вам терміново потрібні гроші!
НАШ КРЕДИТ

Ми надаємо кредити в сумі до 5000 гривень на строк до 30 календарних днів. Все, що вам необхідно для отримання кредиту- це наявність доступу до інтернету і діюча платіжна карта, видана будь-яким українським банком.
Після успішної ідентифікації клієнта рішення про надання кредиту по всіх наступних кредитах приймаються системою автоматично, протягом декількох хвилин. У разі позитивного рішення, гроші автоматично перераховуються на вашу картку. Гроші на вашій картці з’являться протягом - 10 хвилин.
Якщо ви отримали відмову у отриманні кредиту, рекомендуємо підтримувати персональну інформацію в актуальному стані і повторно звертатися до нас через деякий час.

ЩО МИ ГАРАНТУЄМО
КАПУСТА В КИШЕНІ- це швидке надання мікро-кредитів на прозорих і чесних умовах. Якщо ви вчасно та в повному обсязі здійснюєте оплату зобов'язань за кредитом, ви можете бути впевнені, що ніяких додаткових платежів не виникне.
Щодня, протягом наявності заборгованості по кредиту, у Особистому кабінеті можна побачити суму до погашення. Тому у вас є можливість здійснити оплату заборгованості достроково, заплативши відсотки за кредит лише за ту кількість днів, протягом яких ви фактично користувались кредитом. За дострокову оплату кредиту комісія не стягується.
Якщо у вас виникне необхідність у пролонгації кредиту, ми гарантуємо вам таку можливість на визначених кредитним договором умовах.
Ми використовуємо найвищі стандарти захисту інформації, тому всі персональні дані повністю конфіденційні та не підлягають передачі третім особам без вашої особистої згоди (крім випадків, передбачених законодавством).

Капуста в кишеніКапуста в кишені2

Отзывы

,
На современном рынке (2017г) подобных компаний - одна из наихудших. Тарифы не такие как указаны в этой статье но в любом случае это составляет около 2% в день. Очень огорчает комиссия 10% на которую же потом начисляется основной процент пользования кредитом на всё время пользования кредитом. Нет перерасчета процентов при уменьшении тела кредита!!!!! Т. е. Если Вы должны хоть гривну - все равно будете платить в день изначально рассчитанную сумму процентов! Работают не круглосуточно! Брал кредит не единожды - проблем с проссрочками не было. Информацию в бюро кредитных историй не отправляют (наверное пока она положительная) т.е. Ваш личный кредитный рейтинг не растет. Обойдусь без рекламы но сейчас на рынке лучшие условия кредитов даже для неблагополучных плательщиков и плохой кредитной историей. НИКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
,
Нікому взагалі не раджу кредитуватися у цих компаніях онлайн....а в "Капуста в кишені" категорично не рекомендую...
Із 1000 грн за 10 днів повертаєте 438 грн зверху....
це практично 5 % в день...взагалі збожеволіти!
все настільки закручено у договорі , берете одне, а потім отримуєте зовсім інше...
в тех підтримці взагалі слова не можуть сказати...
,
Настойчивость сотрудников нет предела. Могу конечно отметить то, что в разговоре со мной, хоть я и должник, они вели себя культурно, предлагали вместе решить проблемы, уточняли, когда я смогу провести оплату, и так далее. Но звонили они каждый день по три – двадцать три раза на протяжении пяти дней! На пятый день я просто не выдержал – перезанял у друга и отдал. Зачем так часто звонить? Я же не склерозник
,
Капуста вы меня конкретно обломали, рассчитывал и запрашивал одну сумму а дали вы мне в два раза меньше.при чем я не первый раз обращаюсь и проблем со мной не было.а тут такая подстава.расстроили меня.теперь рассчитывать на вас не буду
,
На этом сервисе оформил онлайн кредит студентам. Ставка 2% в день конечно не самая маленькая, но зато все оформление через компьютер прошло и одобрение я получил быстро. Деньги моментально на карту поступили. Так что в целом нормально все прошло.

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины