×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

iCredit

iCredit

Рейтинг:
(0 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2008
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (0 отзывов)

Описание

ТОВ «ИЗИ КРЕДИТ» (TM iCredit) в Україні - це небанківська фінансова організація, яка надає послуги з кредитування населення. Компанія почала працювати в Україні з 2008 р, 12 лютого 2009 отримала свідоцтво про реєстрацію в реєстрі фінансових установ Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

Щороку наші кредитні продукти обирають для себе тисячі клієнтів, яким потрібні невеликі доступні кредити готівкою з фіксованими регулярними платежами. Ніяких прихованих комісій і додаткових платежів. Домашнє кредитування з обслуговуванням клієнтів вдома дуже зручне для наших клієнтів, саме тому вони обирають iCredit. Нашим клієнтам необхідні додаткові кошти на непередбачені витрати, для стабілізації сімейного і особистого бюджету. Наші кредити для тих, хто терміново потребує грошей.

iCredit пропонує саме такі кредити - суми від 2 000 до 30 000 грн., в середньому 5000 грн., на невеликі терміни, на заздалегідь узгоджених з клієнтами умовах.

Дуже швидкі кредити. Доставляємо необхідну суму протягом 24 годин з моменту першого контакту з клієнтом.

Дуже прості кредити. Для отримання необхідної суми нашому клієнту потрібен тільки паспорт і код. Наші умови прозорі і прості. Ми не стягуємо прихованих платежів, додаткових комісій, початкового внеску, так як хочемо бути чесними з клієнтами. Адже основа будь-якого довгострокового співробітництва - чесність.

З 2008 року iCredit в Україні видала понад 100 000 кредитів, прокредитувавши більше 60 000 клієнтів. Це люди різного соціального статусу, статі і віку. Вони використовують наші кредити для різних цілей: від ремонту і придбання техніки, до поповнення оборотного капіталу і оплати рахунків. Ми завжди готові простягнути руку допомоги нашим клієнтам.

айкредит

Отзывы

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины