×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

CREDILO

Рейтинг:
 2.71/10
(7 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Год: 2018
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (7 отзывов)

Описание

Одним з представників сфери онлайн кредитування, що розвивається в Україн, є сервіс CREDILO, який пропонує своїм клієнтам привабливі умови для пошуку запозичення коштів.

Функціональні можливості сайту за рахунок наявності онлайн калькулятора дозволяють заздалегідь визначити, яку суму і на який термін ви шукаєте. Крім того, сервіс відкриває можливості доступу до коштів за допомогою різних способів, включаючи перекази на картку або рахунок, зарахування коштів на різні електронні гаманці і так далі.

Оформити заявку на позику людина може цілодобово, незалежно від дня тижня, при цьому витрачений час не перевищить 15 хвилин. Сервіс CREDILO пропонує оперативний доступ до грошей у будь-який час, що істотно розширює можливості людини на вирішення власних проблем.

Онлайн-сервіс підбору ідеальних фінансових рішень CREDILO - посередник між потенційними позичальниками і кредитними організаціями. Сам він не видає гроші і не приймає рішення щодо надання коштів, автоматизована програма просто знаходить відповідні організації для клієнтів.

Сервіс пропонує платні послуги, після проходження реєстрації Вам потрібно прикріпити до аккаунту Вашу банківську карту, після чого з неї буде списана комісія в розмірі 99 UAH. Оплата послуг сервісу відбувається автоматично, раз на місяць, списанням коштів з Вашої картки. Сервіс оцінює характеристики заявника, розраховує його кредитний рейтинг, визначає його можливості, а потім рекомендує саме ті пропозиції, які оптимально відповідають Вашим запитам. Такий підхід значно прискорює процедуру пошуку і оформлення.

Отзывы

,
Пыталась взять кредит,но не взяла по истечению пару дней были с карты списанные деньги в размере 263 грн,Ето только начало,деньги как я уже уточнила списуються в конце каждого предедущего месяца!Теперь надо менять карту!!!
,
Пыталась взять кредит,но не взяла по истечению пару дней были с карты списанные деньги в размере 263 грн,Ето только начало,деньги как я уже уточнила списуються в конце каждого предедущего месяца!Теперь надо менять карту!!!
,
У меня 96 гривен списали, овцы поганные. Удалить аккаунт и отвязать карту. А в интернете везде где можно оставлять им ХОРОШИЕ ОТЗОВЫ чтоб мало не снилось!!!!
Деньги кому то хоть вернули?
,
НЕ ВЕДИТЕСЬ!ОПАСНЫЙ ЛОХОТРОН!денег не дают,после ввода своих данных списали 221,60 грн с личного счета!тупо воруют деньги!
,
Відмовили, а кошти два дні підряд списували по 81 гр. Не залишайте свої дані тут!!!!
,
В кредите отказали сразу.зато на след день попытались списать 200 грн с карты.лучше не оставляйте тут свои данные
,
Какое вы имеете право лазить по человеческих карманах,так поступают только уроды моральные пытаются наживатся на людях. Еще выбираете что опабликувать а что оставить хорошее всегда приятно слышать. Хотела на личение ребенку взять в в итоге обваровали. Будьте вы прокляты и ваши семейста которые будут поедать колбаску за наши деньги.

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины