×

Добавить компанию

Добавление Вашей компании в рейтинг абсолютно бесплатно.

i Необходимо создать архив, если у Вас больше одного изображения.

Ccloan

Рейтинг:
 3.43/10
(7 голосов)
Стоимость услуг:
Нет информации
О компании:
Заказать услугу
Описание услуги
Отзывы (7 отзывов)

Описание

СС ЛОУН - ваш фінансовий партнер

«CC ЛОУН» - це міжнародна фінансова компанія, яка надає сучасний і простий онлайн сервіс мікрокредитування, за допомогою якого легко отримати кредит на Ваш банківський рахунок за максимально короткий час, де б Ви не знаходилися.
Компанія почала свою діяльність в Україні з квітня 2016 року. Наша мета - запропонувати своїм клієнтам якісний і зручний фінансовий сервіс і зробити процес отримання кредиту простим і швидким.

СС ЛОУН пропонує онлайн кредити від 400 до 15 000 грн терміном до 29 днів.

Щоб отримати кредит, Вам потрібно тільки Ваш поточний рахунок або банківська карта в банках України, доступ до мережі Інтернет, документи, що засвідчують особу і мобільний телефон.

З нами просто!

Для отримання кредиту зареєструйтеся на нашому сайті, заповніть інформацію в полях анкети, погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту, а також дайте згоду на обробку персональних даних.

З нами безпечно!

У нашого сервісу високі стандарти захисту персональних даних. На сайті здійснюється шифрування даних споживачів, що відповідає вимогам міжнародних правил інформаційної безпеки. Ви можете бути впевненими, що інформація, заповнена Вами на нашому сайті, не буде передана третім особам без вашої згоди.

З нами швидко!

У моменти, коли Вам терміново необхідні гроші, сервіс СС ЛОУН Вам допоможе. З нами Ви зекономите Ваш час і отримаєте гроші. Не виходячи з дому чи офісу через 10 хвилин бажана сума буде на Вашому рахунку в банку.

ККлоан

Отзывы

,
Доброго вечора всім. Я також брала кредит в сісілон , і про це пожаліла, брала 5000 а одать нада 12000 ,це що за хрєнь!!!!!! . Вони не мають права звонить третім особам , по закону , в них на сайті напиcано що все захищено. На даний момент я винна 1200 чим оддавать я не знаю в мене троє дітей чоловік покинув трубки од них не беру бо вони в життєві ситуації людей не слухають а тільки говорять "ви знали що робили" . Я нічого їм не буду віддавати я і так 15000 тис. перемлатила хай віднімають від теї суми.
,
Самый тупорылый поступок в моей жизни-взять кредит в этой шараге!!!При теле 4000к оплатила уже 24 000 пролонгациями!!!Люди ,обходите 10-ми дорогами эту контору.су*и доводят до слез маму и подругу.Маты,угрозы.Нацком продажные,на их стороне.Иду в прокуратуру!!!
,
Ранее неоднократно пользовался услугами данной компании, но по итогу разочаровался в ней. Возникли форсмажорные обстоятельства и срочно понадобились деньги, а после того как подал заявку — получил отказ. Вполне стандартная вещь, но! Позвонив на горячую линию сказали, что внесён в чёрный список непонятно кем и почему. Вот так просто могут человеку кредитную историю испортить и сделать так, чтобы не только тут не выдавали. Не рекомендую!
,
Сотрудники хамы. за один день просрочки угрожают детьми, родственниками. За день до оплаты начинают наяривать весь день.
,
Эта контора ужас. Мне наяривают и написывают в вайбер, фотку украли из соц сетей написали кучу гадостей. И за что? За то что я даже кредит у них не брал.
,
30 жовтня 2018, 8:50
Дівчина розмовляє просто неадекватно, телефонують із скритих номерів. Чому ніхто на це незвертає увагу? Ccloan просто хамська контора. І все що ви кажете людям, це ви описуєте себе.
,
Я им обещала, что напишу грозный отзыв. Но знаете, на них управы НЕТ. *** ещё то. И по сути у них прав так унижать людей и хамить у них нет. И если судиться с ними, то любой из нас клиент может выиграть суд, т.к. по факту нет ни одной переданой бумаги о выдачи кредита, ни одной живой подписи. Все он-лайн.
За год я им заплатила 7000. Хотя брала 1500грн. Жесть!
Не ВЕДИТЕСЬ!

Оставить отзыв

Имя
E-mail
Комментарий
Оценка услуги

Заказать услугу

Введите свои данные и мы перезвоним Вам в течении нескольких минут.
Имя

Телефон

E-mail адрес

Сообщение

Что такое Wohoo:)

  • Уникальный рейтинг услуг
  • Простой в использовании сервис
  • Помощник при поиске исполнителя
  • Более тысячи фильтров поиска
  • Рейтинг услуг всей Украины