Масована атака Росії в ніч на 1 серпня залишила після себе зруйновані житлові будинки, понівечені вулиці та згорілі автомобілі в столиці.
Наслідки одного з ударів у Солом’янському районі стали одними з найбільш помітних. Там пошкоджено та частково зруйновано житлові будинки. Ударною хвилею вибило вікна, а припарковані поруч автомобілі зазнали значних пошкоджень або повністю згоріли.
Відео з місця події показує масштаби руйнувань у житловому кварталі. На місці продовжують працювати рятувальники, комунальні служби та правоохоронці. Вони ліквідовують наслідки атаки й документують воєнний злочин.
Масштаби атаки на столицю
У ніч на 1 серпня Росія здійснила масовану атаку на Київ та область. У столиці загинули дев’ятеро людей, ще 30 дістали поранення. Серед поранених четверо дітей.
Руйнування та пожежі зафіксували в Солом’янському, Дарницькому, Шевченківському, Дніпровському та Печерському районах. Пошкоджень зазнала також будівля посольства Литви в Україні.
Після атаки президент Володимир Зеленський пояснив, що сили ППО змогли збити лише одну балістичну ракету через дефіцит ракет-перехоплювачів до систем Patriot. Він закликав партнерів прискорити постачання Україні засобів протиповітряної та протиракетної оборони. Кожен додатковий пакет антибалістичних ракет допомагає рятувати життя мирних жителів.












Leave a Reply